Отборите на Левски и Славия играят при  в мач от

...

НА ЖИВО: Левски 0:0 Славия, ВАР отмени гол на гостите

Отборите на Левски и Славия играят при  в мач от 18-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят на стадион „ Георги Аспарухов ” започва в 17:30 часа и може да го гледате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим развиването на срещата минута по минута.

Мачът на стадион „ Георги Аспарухов ” стартира в чудесно движение. Само секунди след първия съдийски сигнал домакините стигнаха до ъглов удар, който обаче не донесе заплаха за стража на „ белите ”. В 3-ата минута Славия стигна до гол във вратата на Левски, само че попадението бе анулирано поради засада. Ахмед Ахмедов бе изведен зад защитата на „ сините ” и съумя да преодолее Пламен Андреев, само че след обзор на обстановката с ВАР, бе отсъдена засада на нападателя. Последва още един късмет за гостите, като този път Галин Иванов насочи отдалечен изстрел, само че топката мина около десния непряк дирек.